Popis ponuda
26
26
26
470 000 €
(4 123 € / m²)
Prodaja
3
2+
114 m²
Camí de Benimagrell, Alacant / Alicante
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
114 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Stunning 3-Bedroom Apartment with Panoramic Sea Views in Albufereta
This apartment is a unique opportunity to live in a fully renovated home in the s...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
18dana
Ažurirano:
18dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Camí de Benimagrell, Alacant / Alicante
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.