SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
213 900 €
(2 351 € / m²)
Prodaja
3
1
91 m²
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

spavaća soba3
stan91 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartmán na prodej v Alicante - oblast Carolinas BajasNa prodej: moderní a kompletně zrekonstruovaný apartmán v nejvyšším patře s velkou otevřenou ter...

Nenamješten
Dob ponude: 79dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu