SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
379 000 €
(3 132 € / m²)
Prodaja
2
1
121 m²
CALLE VENECIA, Adeje

spavaća soba2
stan121 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale: an 86 m2 apartment located in the peaceful area of Callao Salvaje, within the quiet and well-maintained residential complex Puesto al Sol.Th...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

CALLE VENECIA, Adeje
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Asten Realty

Asten Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu