SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
248 000 €
(4 509 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Calle La Cruz, Adeje

spavaća soba2
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Renovierte Wohnung im Stadtzentrum von Adeje zu verkaufen.~~Die Wohnung befindet sich im dritten Stock (ohne Aufzug) und verfügt über zwei Schlafzimme...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Calle La Cruz, Adeje
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tenercasa Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu