SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
335 000 €
(6 321 € / m²)
Prodaja
1
1
53 m²
Avenida Ernesto Sarti, Adeje

spavaća soba1
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

If you’re looking for an apartment right next to the best beaches in Costa Adeje (Fañabe), this is your chance!The apartment is located in the Parque ...

Ostalo
Dob ponude: 42dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Avenida Ernesto Sarti, Adeje
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Asten Realty

Asten Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu