Popis ponuda
26
26
26
189 990 €
(2 317 € / m²)
Prodaja
3
1
82 m²
Popradská, Stará Ľubovňa
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
82 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABM
POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL vám exkluz...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Internet
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Kuhinjski aparati
Zaseban wc
Kada
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
5dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Popradská, Stará Ľubovňa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.