Rezervirano
18
18
Rezervirano
18
204 900 €
(3 595 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Perličková, Podunajské Biskupice
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
57 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Hľadáš moderný štartovací byt v pokojnej časti Bratislavy, kde budeš mať všetko na dosah ruky?
RADO Reality ti ponúka na predaj priestranný a svetl...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
B - Vrlo ekonomično
Vrsta zgrade:
Cigla
Oprema:
Djelomično namješteno
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
54dana
Ažurirano:
43dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Perličková, Podunajské Biskupice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.