Popis ponuda
13
13
13
163 000 €
(2 063 € / m²)
Prodaja
4
1
79 m²
Kemi, Liptovský Mikuláš
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
79 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.
Charakteristika nehnuteľnosti:
- 8. poschodie s vý...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Loža
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Djelomična rekonstrukcija
Vrsta zgrade:
Ploča
Vrsta grijanja:
Centralni daljinski upravljač
Kat:
8. kat od 8
Dob ponude:
1dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Kemi, Liptovský Mikuláš
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.