SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
79 990 €
(1 666 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Fučíkova, Holíč

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

RADO Reality vám ponúka na predaj čiastočne zariadený dvojizbový byt v meste Holíč.

Byt disponuje priestrannou chodbou, obývacou izbou, spálňou, ku...

Djelomično namješteno
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Fučíkova, Holíč
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Radovan Rothacker

Slični oglasi

Slično u inozemstvu