SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
185 000 €
(4 405 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
42 m²
Demänovská Dolina, Demänovská Dolina

spavaća sobaatypical
stan42 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantný investičný byt, situovaný v prestížnom rekreačnom komplexe pri vstupe do Demänovskej doliny a lyžiarsk...

Kat:
2. kat od 4
Dob ponude: 424dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Demänovská Dolina, Demänovská Dolina
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AstonReal s.r.o.

Saskia Karmanová - Liptovský Mikuláš

Slični oglasi

Slično u inozemstvu