SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
169 850 €
(1 633 € / m²)
Prodaja
6+
2+
104 m²
Capri Isles Boulevard, Venice

spavaća soba6+
stan104 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautifully updated and move-in ready 2-bedroom, 2-bath first-floor condo located in the desirable Capri Isles Golf neighborhood in Venice, Florida! J...

Ostalo
Dob ponude: 224dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

Capri Isles Boulevard, Venice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KELLER WILLIAMS ISLAND LIFE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu