SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
371 703 €
(2 199 € / m²)
Prodaja
4
2+
169 m²
Champion Way, Sandy

spavaća soba4
stan169 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Meticulously maintained end unit townhome in the heart of Sandy with 3 bedrooms and 2.5 baths and tons of light. Open main level floor plan features a...

Ostalo
Dob ponude: 43dana
Ažurirano: 43dana

Lokaliteti

Champion Way, Sandy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Portland

Slični oglasi

Slično u inozemstvu