Popis ponuda
215
215
215
995 000 €
(2 749 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
362 m²
Pompano Beach
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
362 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Set on 184 acres between Biscayne Boulevard and Biscayne Bay alongside Oleta River State Park, SoLé Mia reimagines how nature, wellness, watersport...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Kuhinjski aparati
Hodnik
Zaseban wc
Pločice
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
237dana
Ažurirano:
96dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Pompano Beach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.