SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
505 510 €
(4 681 € / m²)
Prodaja
2
1
108 m²
Skyview Drive, Palm Springs

spavaća soba2
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mid Century marvel, stylishly renovated by resident owner designer, now available fully furnished in the iconic Canyon View Condos community, original...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparatiDrveni podPločiceNakon renovacijePrirodno svjetloNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 75dana
Ažurirano: 75dana

Lokaliteti

Skyview Drive, Palm Springs
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bennion Deville Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu