SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
489 378 €
(3 059 € / m²)
Prodaja
3
2+
160 m²
Maximo Way, Palm Desert

spavaća soba3
stan160 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to this beautifully remodeled 3-bedroom, 2-bath condo, offering picture-perfect golf course views and effortless desert living. From the momen...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakModerni stilPogled

Ostalo
Dob ponude: 146dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Maximo Way, Palm Desert
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Equity Union

Slični oglasi

Slično u inozemstvu