SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
273 208 €
(2 732 € / m²)
Prodaja
4
2+
100 m²
White Cliff Lane, Orlando

spavaća soba4
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Looking for an affordable place right off Conway? LOOK NO FURTHER than this Eye-Catching 2 Bedroom, 2 Bath Condo WITH GARAGE located on the 2nd floor ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloKuhinjski aparatiPerilica rubljaBojlerPločiceDrveni pod

Ostalo
Dob ponude: 492dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

White Cliff Lane, Orlando
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MAINFRAME REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu