SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
205 556 €
(1 903 € / m²)
Prodaja
1
1
108 m²
Concordia Circle, Monroe Township

spavaća soba1
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to 124H Concordia Circle, a beautifully maintained second-floor end-unit condo located in the highly sought-after gated Concordia adult commun...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Concordia Circle, Monroe Township
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Corcoran Sawyer Smith

Slični oglasi

Slično u inozemstvu