SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
726 928 €
(6 267 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
116 m²
Eliot Street, Milton

spavaća sobaatypical
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

INTRODUCING new construction luxury condo building Hendries at Central Station! . Each unit will have sleek modern finishes, high end Bosch stainless ...

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 493dana

Lokaliteti

Eliot Street, Milton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kelley & Rege Properties, Inc.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu