SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
8 440 803 €
(25 424 € / m²)
Prodaja
4
2+
332 m²
Port Boulevard, Miami

spavaća soba4
stan332 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unit 8001 is a 4 bedroom, 4.5 bathroom residence located on the 80th floor (Sky Collection - 8th cube) of the 1000' Waldorf Astoria Residences Miami. ...

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 333dana

Lokaliteti

Port Boulevard, Miami
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nest Seekers Miami, FL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu