SUPA24
282 298 €
(3 003 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
94 m²
E Worcester Road, Menifee

spavaća sobaatypical
stan94 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to this 2 bedroom, two full bathroom home located in the Rancho Del Sol 55+ Senior Community. This home has tiled flooring throughout, gas fi...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

E Worcester Road, Menifee
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Berkshire Hathaway HomeServices California Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu