SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
764 337 €
(7 349 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Water Street, Marblehead

spavaća soba2
stan104 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience panoramic, unobstructed harbor views from this sun-drenched one-bedroom penthouse at Harborside Condominium in the heart of Marblehead's hi...

Ostalo
Dob ponude: 315dana
Ažurirano: 85dana

Lokaliteti

Water Street, Marblehead
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Marblehead

Slični oglasi

Slično u inozemstvu