SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 642 465 €
(9 494 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
173 m²
Brindisi, Irvine

spavaća sobaatypical
stan173 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Corner Lot with View!! Welcome to this beautifully upgraded corner-lot home located in the prestigious guard-gated community of Laguna Altura. Featuri...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Brindisi, Irvine
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Realty One Group West

Slični oglasi

Slično u inozemstvu