SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
42 382 €
(652 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
South Bartel Drive, Houston

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Imagine living in a prime location just minutes to the Texas Medical Center, NRG Stadium and Downtown in this beautiful one-bedroom condominium locate...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPerilica rubljaPločice

Ostalo
Dob ponude: 89dana
Ažurirano: 85dana

Lokaliteti

South Bartel Drive, Houston
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Houston - Sugar Land

Slični oglasi

Slično u inozemstvu