SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
148 637 €
(1 054 € / m²)
Prodaja
3
2+
141 m²
Augusta Drive, Houston

spavaća soba3
stan141 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious two-bedroom, two-bath condo in a gated Galleria/Tanglewood community offering comfort, convenience, and sought-after amenities. The oversized...

Ostalo
Dob ponude: 235dana
Ažurirano: 82dana

Lokaliteti

Augusta Drive, Houston
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Austin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu