SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
414 690 €
(3 544 € / m²)
Prodaja
3
1
117 m²
Via Vasari, Henderson

spavaća soba3
stan117 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Beautiful, 2 bedroom/2 bath, fully furnished 1st Floor Condo @ The V in Lake Las Vegas! Scenic Village, City & Mountain views from the large wrap-arou...

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 490dana

Lokaliteti

Via Vasari, Henderson
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BHHS Nevada Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu