SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
223 336 €
(1 925 € / m²)
Prodaja
5
2+
116 m²
North Boulder Highway, Henderson

spavaća soba5
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Charming 2-bed, 2-bath condo in a gated Henderson community just minutes from Galleria Mall, Cowabunga Bay, Costco, and nearby parks. Both bedrooms ar...

Ostalo
Dob ponude: 162dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

North Boulder Highway, Henderson
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BHHS Nevada Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu