SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
545 456 €
(5 623 € / m²)
Prodaja
4
2+
97 m²
Western Avenue, Gloucester

spavaća soba4
stan97 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Built in 2022 and thoughtfully designed with quality craftsmanship throughout, this stunning 2-bedroom townhome offers the perfect blend of modern coa...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Western Avenue, Gloucester
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Gloucester

Slični oglasi

Slično u inozemstvu