SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
725 800 €
(9 677 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Museum Way, Cambridge

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience elevated Cambridge living at The Regatta in this freshly painted 1-bedroom plus den with sweeping Boston skyline and Zakim Bridge views. Th...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Museum Way, Cambridge
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Boston

Slični oglasi

Slično u inozemstvu