SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
179 062 €
(1 756 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
102 m²
Fairways Boulevard, Bradenton

spavaća sobaatypical
stan102 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to your dream Florida lifestyle at 4410 Fairways Blvd! Nestled in the heart of Bradenton, this beautifully updated 1-bedroom, 2-bath condomini...

Ostalo
Dob ponude: 396dana
Ažurirano: 107dana

Lokaliteti

Fairways Boulevard, Bradenton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Corcoran Dwellings

Slični oglasi

Slično u inozemstvu