SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
346 270 €
(4 223 € / m²)
Prodaja
2
1
82 m²
Sundown Lane, Boulder

spavaća soba2
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Gold Run, one of Boulder's most desirable condo communities, ideally located in central Boulder near the University of Colorado. This well-...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

KaminPerilica rubljaBojlerPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 148dana
Ažurirano: 66dana

Lokaliteti

Sundown Lane, Boulder
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Boulder

Slični oglasi

Slično u inozemstvu