SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
939 785 €
(6 481 € / m²)
Prodaja
5
2+
145 m²
Parker Road, Barnstable

spavaća soba5
stan145 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Heart of Wianno! Experience the perfect blend of Cape Cod charm and modern luxury in this beautiful, built in 2023, cottage-style free-standing condo...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakDrveni podKaminKuhinjski aparatiKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Parker Road, Barnstable
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Compass

Slični oglasi

Slično u inozemstvu