Popis ponuda
43
43
43
232 691 €
(2 424 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
96 m²
Red Oak Circle, Altamonte Springs
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
96 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
626 Red Oak Circle
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Red Oak Circle, Altamonte Springs
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.