SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
4 859 200 €
(23 250 € / m²)
Prodaja
1
2+
209 m²
Warren Street

spavaća soba1
stan209 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

101 Warren Street, 3230597 Sqft Private TerraceThree Bedrooms / Three Bathrooms / Powder Room / 2,251 interior sqft (approx.)With its prime location a...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiPerilica rubljaDrveni podPrirodno svjetloVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 490dana
Ažurirano: 490dana

Lokaliteti

Warren Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu