SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 829 518 €
(9 629 € / m²)
Prodaja
1
2+
190 m²
Wall Street

spavaća soba1
stan190 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NEW LOWER PRICE BY $225,000Your Dream Home is Here.Over 2000 sq ft on Wall Street's Billionaire's RowWelcome 55 Wall Street Apt 530, 1 of only four, 3...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloKuhinjski aparatiPerilica rubljaSigurnostKat

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 492dana

Lokaliteti

Wall Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu