SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
28 784 418 €
(72 141 € / m²)
Prodaja
1
2+
399 m²
West 57th Street

spavaća soba1
stan399 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Tower three-bedroom with triple prime exposures at Central Park Tower.This north, east, and south-facing, three-bedroom, three and one-half bathroom r...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledVisoki stropoviPrirodno svjetloKuhinjski aparatiKatTerasaOtvoreni dnevni boravakZaseban wcKadaTuš kabinaDrveni podPločiceNakon renovacijeModerni stilNamještenoKućni ljubimci dobrodošliSigurnostPametni uređajiBojlerPerilica rubljaHodnik

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 490dana

Lokaliteti

West 57th Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu