Popis ponuda
37
37
37
470 000 €
(4 700 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Barcelona Ridge Road
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
100 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Are you looking for a house with character in the heart of the Gothic?
We have just what you need. This 100m2 apartment is an architectural gem: hig...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Visoki stropovi
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
492dana
Ažurirano:
491dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Barcelona Ridge Road
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.