SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
193 515 €
(2 932 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
66 m²
Wakefield Drive

spavaća sobaatypical
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Amazing tree-top vistas from this lovely one-bed and one-bath condo featuring your own private BALCONY, conveniently located in the amenity-rich Rive...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podPrirodno svjetloNakon renovacijeKuhinjski aparatiPogled

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Wakefield Drive
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Corcoran McEnearney

Slični oglasi

Slično u inozemstvu