SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
683 753 €
(6 512 € / m²)
Prodaja
1
1
105 m²
Folsom Street

spavaća soba1
stan105 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Remarkably large, flexible, modern loft offering coveted indoor/outdoor flow, massive private outdoor space, and clear price/sf value. Located in a w...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Folsom Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Corcoran Icon Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu