SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
301 037 €
(3 627 € / m²)
Prodaja
2
1
83 m²
N Broadway

spavaća soba2
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Baker Commons, where modern style meets one of Denver's most walkable, character-rich neighborhoods. This one-bedroom, one-bathroom condo i...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Moderni stilPrirodno svjetloVisoki stropoviOtvoreni dnevni boravak

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

N Broadway
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Denver

Slični oglasi

Slično u inozemstvu