SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
4 094 368 €
(18 197 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
225 m²
Hoolei Circle

spavaća sobaatypical
stan225 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

First time offered for sale since the original developer offering. Villa 63-5 is without a doubt one of the best locations in Ho'olei. Positioned on t...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Hoolei Circle
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Island Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu