SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
450 203 €
(9 787 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
46 m²
Ala Moana Boulevard

spavaća sobaatypical
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience island living and exceptional investment potential in this beautifully remodeled high-floor condo at the iconic Ilikai Hotel & Luxury Suite...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Ala Moana Boulevard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Keller Williams Honolulu

Slični oglasi

Slično u inozemstvu