Popis ponuda
36
36
36
383 611 €
(4 125 € / m²)
Prodaja
6+
2+
93 m²
West Elk Place
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
93 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Rare opportunity - Denver urban townhome living in a quiet residential neighborhood - Off street parking and NO HOA!
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
5dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
West Elk Place
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.