SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 167 339 €
(14 064 € / m²)
Prodaja
2
2+
83 m²
Withers Street

spavaća soba2
stan83 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

At Ora, It's a Vibe. Where Modern Minimalism Comes to Life in Prime Williamsburg. Enjoy your dynamic, tech-savvy lifestyle in this luminous 2-bedroom,...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Withers Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SERHANT.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu