SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 693 703 €
(11 444 € / m²)
Prodaja
2
2+
148 m²
Wall Street

spavaća soba2
stan148 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience contemporary FiDi luxury in this sun-drenched 2-bedroom, 2.5-bathroom penthouse-level residence. Soaring above the skyline, this exceptio...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Wall Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SERHANT.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu