SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 700 €
(1 914 € / m²)
Prodaja
4
2+
120 m²
Magnolia Drive S

spavaća soba4
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Corner condominium with peaceful pond views in the desirable Plantation Bay community. Private entrance opens to a spacious family room with new floor...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Magnolia Drive S
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Palm Coast

Slični oglasi

Slično u inozemstvu