SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
447 049 €
(3 105 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
144 m²
S Ocean Drive 1308

spavaća sobaatypical
stan144 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Oceanfront. Southeast corner unit is located on the 5th floor. The southeastern exposure gives you warmth in the winter and cool breezes during the s...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

S Ocean Drive 1308
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Illustrated Properties Sewalls Point

Slični oglasi

Slično u inozemstvu