SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
465 566 €
(3 581 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
130 m²
Karen Avenue

spavaća sobaatypical
stan130 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience Five-Star High-Rise 2-bed, 2-bath, 1,405 sqft unit on the 6th floor w/ Stunning Views, Brand NEW HVAC exceptional service, 24-hour guard-ga...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Karen Avenue
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Simply Vegas

Slični oglasi

Slično u inozemstvu