SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
520 238 €
(3 231 € / m²)
Prodaja
5
2+
161 m²
E Grand Avenue

spavaća soba5
stan161 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to 170 E Grand Avenue, Unit 4 a spacious and beautifully appointed 3-bedroom, 2-bath condominium just steps from the sandy shores of Old Orcha...

Ostalo
Dob ponude: 40dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

E Grand Avenue
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Portsmouth

Slični oglasi

Slično u inozemstvu