SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
307 315 €
(1 403 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
219 m²
Ketch Place

spavaća sobaatypical
stan219 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exceptional 3 bedroom, 2.5 bathroom townhome, turnkey furnished for your ease. Regatta Landing provides maintenance-free living in a small enclave of ...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

Ketch Place
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Corcoran Dwellings

Slični oglasi

Slično u inozemstvu