SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
326 328 €
(3 795 € / m²)
Prodaja
1
1
86 m²
Wellington Road

spavaća soba1
stan86 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Move-in ready, Madison model in beautiful ParkFairfax. A two level, light-filled townhouse style condo with 2026 updates including professionally ref...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Wellington Road
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Corcoran McEnearney

Slični oglasi

Slično u inozemstvu